biurorachunkowe | O nas
14833
page-template-default,page,page-id-14833,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1200,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O nas

Więcej niż biuro rachunkowe

SILVER jest biurem rachunkowym działającym na rynku od 1999 r.

To prawie dwie dekady doświadczenia w obsłudze prawnej, doradztwie finansowym oraz prowadzeniu codziennej księgowości firm.

 

Wierzymy   w   bliskie, wzajemnie   korzystne   relacje  z   naszymi    klientami jak i partnerami. Na tej filozofii zbudowaliśmy nasz biznes. Zaufało nam już ponad 400 firm, niektóre towarzyszą nam od lat, wiele z nich jest z nami od początku swojej działalności.

 

Zadanie doświadczonej kadry księgowych to nie tylko pomoc w tworzeniu nowych, przekształcaniu istniejących podmiotów, prowadzenie firmowych rachunków czy obsługa kadr i płac, lecz priorytetem  jest  odpowiedzialność, dbałość o bezpieczeństwo i zgodność z przepisami wszystkich operacji finansowych klientów oraz optymalizacja ich wyników ekonomicznych. Nadzorujemy właściwą strukturę wydatków i obniżamy koszty podatkowe naszych podopiecznych.

 

Wciąż podnosimy jakość i zakres swojej oferty.

Istotną jej częścią są usługi online. Możliwość zdalnego przekazywania dokumentów  eliminuje   papierową   biurokrację co znacznie usprawnia współpracę.

Doświadczony Zespół Ekspertów

Jacek Biały, założyciel firmy, to absolwent UMCS w Lublinie oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pasjonują go nowe technologie jak również ich zastosowanie w organizacji pracy. Dba o pozytywne relacje w zespole, stały wzrost wiedzy i kompetencji kadry, a przede wszystkim o wysoką jakość obsługi klientów.

Personel tworzą fachowcy od lat związani z firmą – specjaliści ds. księgowości, podatków, kadr i płac, radcy prawni, doradcy podatkowi. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz doradcami podatkowymi.

Gwarancja  i bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania  dokumentacji źródłowej oraz ksiąg dzięki własnej nowo wybudowanej siedzibie. Jest to nowoczesny budynek przy ul. Węgierskiej 13 w pełni dopasowany do wymogów oraz przepisów o ochronie danych osobowych. Dodatkowo do dyspozycji klientów znajduje się przy budynku prywatny parking.

Bierzemy aktywny udział w postępowaniu kontrolnym jak i reprezentujemy klienta podczas załatwiania spraw bieżących. Ponosimy odpowiedzialność za rzeczywiste szkody poniesione przez Zleceniodawcę.

Nacisk na nieustawiczny rozwój personelu pozwala na bieżące reagowanie oraz sygnalizowanie o zmianach w prawie podatkowym oraz bilansowym.

Przejdź do strony Oferta i zapoznaj się z pełną gamą usług.

Jak możemy pomóc twojej firmie

SILVER to firma z niemal 20-letnim doświadczeniem.

Zajmujemy się rejestracją oraz prowadzeniem księgowości podmiotów gospodarczych, ale także objaśniamy ich właścicielom zawiłości związane ze stosowaniem przepisów, wyjaśniamy skutki podejmowanych decyzji oraz wskazujemy możliwości finansowania nowych projektów.

Zdajemy sobie sprawę, że rachunkowość może sprawiać kłopoty, szczególnie mniejszym spółkom. Ponieważ każdy biznes jest inny, oferujemy rozwiązania, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby.

 

 

 

Dla Twojego biznesu oznacza to:

 

   Przejrzyste finanse

Jasno sprecyzowane analizy naszych ekspertów pozwolą Ci w pełni zrozumieć finanse Twojej firmy. Możemy dostarczyć Ci szczegółowe miesięczne raporty, sformatowane według Twoich potrzeb, dzięki którym każda transakcja stanie się klarowna.

 

   Zwiększoną wydajność

Szybko zidentyfikujemy krytyczne pozycje w strukturze Twoich kosztów, dzięki czemu sposób, w jaki wykorzystujesz swoje pieniądze stanie się bardziej efektywny.

 

   Lepsze gospodarowanie czasem

Nasza dogłębna znajomość zagadnień księgowości pozwoli Ci poświęcić więcej czasu na rozwój Twojego biznesu, a mniej stresować się stanem Twoich finansów. Skoncentrujesz się na zdobywaniu nowych kontraktów i innowacjach, a my zajmiemy się Twoimi rachunkami.

 

   Wygodę i ograniczenie biurokracji

Oferujemy aplikację pozwalającą współpracować z nami online. Platforma B2B (silver-online.pl) umożliwia zdalną obsługę Twojej firmy i gwarantuje dostęp do danych finansowych z każdego miejsca, na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Będziesz mógł zapomnieć o papierowych dokumentach!

 

   Możliwość szkoleń pracowników

Proponujemy specjalistyczne szkolenia dla Ciebie i Twojego personelu w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy czy ochrony danych osobowych. Przekazujemy też wiedzę na temat finansowania działalności gospodarczej i pozyskania dotacji na jej rozwój.

 

   Większe bezpieczeństwo Twoich danych

Dzięki rozwinięciu własnego zaplecza IT oprócz dostępu do platformy B2B oferujemy usługę wynajmu terminalu, na którym możesz zainstalować swoje aplikacje (np. do prowadzenia sprzedaży). Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich danych.